YKS Puanı Hesaplama Programı Excel

YKS Puanı Hesaplama Programı

YKS puanı hesaplama programı. Bilinçli ve bilgili öğrenciler derslere çalıştığı gibi, düzenli olarak deneme sınavlarına da girerler. YKS Puanı hesaplama programı. TYT Puanı hesapla. AYT Puanı hesapla. YDT Puanı hesapla. Üniversite giriş sınavı puanını hesapla. TYT puan hesaplama xls programı. YKS puanı hesaplama xls programı. YKS puan hesaplama programı indir. TYT puan hesaplama programı indir.

Excel ile hazırlanan programı indirmek için aşağıdaki linki tıklayınız.

İNDİR >>>

TYT Puanı Hesaplama Programı >>>

Ortaöğretim Başarı Puanı Hesaplama >>

DENEME SINAVLARI ÖNEMLİDİR

YKS TYT AYT sınavları yaklaşırken deneme sınavlarının da sıklığı artıyor. Öğrenciler de puanlarını hesaplamak istiyorlar. 
Puan hesaplama programları katsayılarına göre puanınızı yaklaşık +-3 puan farkı ile hesaplamaktadır. Gerçek sınavda standart sapma da uygulanacağı için hazırladığımız program ile hesaplanan puanınıza göre minik bir fark olabilir. Ya da aynı puanı da alabilirsiniz.

….Adaylar verileri girerek puanını yaklaşık olarak hesaplayabilirler. Puanı hesaplama programı. TYT Puanı hesapla. AYT Puanı hesapla. YDT Puanı hesapla. Üniversite giriş sınavı puanını hesapla. TYT puan hesaplama xls programı. YKS puan hesaplama xls programı. YKS puan hesaplama programı indir. TYT puan hesaplama programı indir.

YKS TYT AYT sınavları yaklaşırken deneme sınavlarının da sıklığı artıyor. Öğrenciler de puanlarını hesaplamak istiyorlar. 
Puan hesaplama programları katsayılarına göre puanınızı yaklaşık +-3 puan farkı ile hesaplamaktadır. Gerçek sınavda standart sapma da uygulanacağı için hazırladığımız program ile hesaplanan puanınıza göre minik bir fark olabilir. Ya da aynı puanı da alabilirsiniz

YKS ile ilgi en doğru bilgileri ÖSYM sitesinde takip ediniz.

Yüksek Öğretim Kurumları ile ilgili hazırladığım YKS Rehberi >>>

YKS Soru Dağılımı >>>

YKS’ye hazırlanmak düzenli ders çalışmayı, düzenli soru çözmeyi ve düzenli deneme sınavı çözmeyi gerektirir. Başarı ve motivasyon için bilgili ve bilinçli olmanız gerekir.

Sınav için ders çalışmak, soru çözmek ve deneme sınavlarına girmek kadar önemli olan bir konu da sınav kaygınızı olması gereken düzeyde tutmanızdır. Sınav Kaygısı için hazırladığımız yazılarımızdan da yararlanmanızı tavsiye derim. Yüksek Sınav Kaygınız varsa bunun için bir uzamandan yardım alabilirsiniz.

Kaygı ile ilgili sorun yaşıyorsanız online koçluk ve danışma veya yüz yüze danışma ve koçluk hizmeti alabilirsiniz.

(Visited 298 times, 5 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

TYT 2021 Türkçe Konulara Göre Sorular

Cum Eyl 18 , 2020
TYT 2021 Türkçe Konulara Göre Sorular TYT sınavında Türkçe dersinde hangi konuda kaç soru çıkmaktadır. TYT 2021 Soru dağılımı.  Öğrenciler 2018 ylı ve sonrasına bakara hangi konuda soru çıktığını görecekler […]
Eşref Bolukçu