Yazar Eşref Bolukçu Kimdir?

Eşref Bolukçu
Yazar Eşref Bolukçu

Yazar Eşref Bolukçu olarak sizlere kendimle ilgili biraz bilgi vermek istiyorum.

www.hayataolumlubak.com

Kitap yazarlığım Aralık 2019’da resmi olarak başladı. Ancak yazarlığım gazete, dergi, internet sitelerinde daha önceleri devam etmekteydi.

Hayata Olumlu Bak

Yazarlığa ilk kitabım olan Hayata Olumlu Bak ile başladım. Bu kitabım Kutlu Yayınevi tarafından basıldı. Yazarlık hayalimi bu kitabım ile gerçekleştirmiş oldum. Hayata Olumlu Bak, bir kişisel gelişim kitabıdır.

Hayata Olumlu Bak

Hayata Sevgiyle Bak

2020 yılı benim için verimli oldu. İkinci kitabım olan Hayata Sevgiyle Bak, Şubat 2020 de yayınlandı. Hayata Sevgiyle Bak kitabım da kişisel gelişim içerikli bir kitap.

Hayata Sevgiyle Bak

Sevgi Diliyle Çocuk Eğitimi

Yine Mart 2020’de üçüncü kitabım olan Sevgi Diliyle Çocuk Eğitimi yayınlandı. Bu kitabımı çocuk eğitimi alanında anne ve babalara rehber olması için yazımdım.

Sevgi Diliyle Çocuk Eğitimi

Başarı Seninle Başlar

Dördüncü kitabım olan Başarı Seninle Başlar isimli kitabım Temmuz 2020’de yayınlandı. Diğer kitaplarım gibi bu kitabım da Kutlu Yayınevi tarafından basıldı. Başarı ve motivasyon içerikli olan kitap özellikle öğrencilere ve öğrencilerle ilgili olan her kese hitap etmektedir.

Başarı Seninle Başlar

Çocuklara Sevgi Diliyle Allah’ı Anlatmak

Çocuklara Sevgi Diliyle Allah’ı Anlatmak adlı kitabım Eylül 2020’de yayınlandı. Çocuk eğitimi konusunda anne babalara rehber olsun diye yazdığım bir kitap.

Eşref Bolukçu

1976 yılında Elâzığ/Baskil/Beşbölük’te doğdu. İlköğretimini Elazığ’da Ortaöğretimini ise Malatya Fatih Lisesi’nde tamamladı. Atatürk Üniversitesi Sınıf Öğretmenliğini çeşitli sebeplerden dolayı yarıda bıraktıktan sonra İnönü Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun oldu.
Eylül 2000 yılında Millî EğitimBakanlığı’nda Rehber Öğretmen olarak göreve başladı.
Çeşitli gazete, dergi ve sitelerde yazıları yayınlanıyor. Aynı zamanda aile, çocuk eğitimi ve kişisel gelişim üzerine yaptığı çalışmalarına devam etmektedir.

Yazar Eşref Bolukçu Hakkında Daha Fazla Bilgi

Yazar Eşref Bolukçu, sosyal medya ve web sayfalarını aktif olarak kullanmaktadır. Sosyal medya hesaplarını sosyal sorumluluk düşüncesi ile faydalı olmak için kullanmaktadır. Bu nedenle hesaplarını güncel tutmaktadır. Facebook,  Twitter,  İnstagram,  Youtube,  Linkedin gibi hesapları kullanmaktadır.

Günlük olarak kitap okuma, Türkiye ve Dünya gündemini takip etme, sosyal medyayı takip etme, gazeteleri ve haberleri takip etme gibi etkinlikleri yapar. Teknoloji alanındaki gelişmeleri takip eder. Tarih alanında kendini özel olarak geliştirmektedir.

Eşref Bolukçu, en çok lisan eğitimi diplomasına önem vermektedir. Yazarlık, aile danışmanlığı, profesyonel yaşam koçluğu ve profesyonel öğrenci koçluğu gibi ünvanlara sahip olsa da asıl bu ünvanları psikolojik danışman ünvanı kapsar, içine alır.

Yazılarını daha çok kişisel gelişim, başarı ve motivasyon ile çocuk eğitimi ve anne baba rehberliği alanında yazmaktadır. Yazdığı 5 kitap da bu alanlarla ilgilidir.

Kişisel Gelişim Kitapları: Hayata Olumlu Bak, Hayata Sevgiyle Bak

Anne Baba Rehberliği, Çocuk Eğitimi Kitapları: Sevgi Diliyle Çocuk Eğitimi, Çocuklara Sevgi Diliyle Allah’ı Anlatmak

Başarı ve Motivasyon Kitabı: Başarı Seninle Başlar

Kitapları Kutlu Yayınevi tarafından basılmıştır.

Şimdilik bu kadar 🙂

.

.

(Visited 76 times, 2 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Başarı Nasıl Sağlanır?

Per Eki 1 , 2020
Verimli der çalışma ve başarı sağlama. Başarı Nasıl Sağlanır? 1. Hedefinizi Belirleyin 2. Planlı ve Programlı Çalışın a) Plânlı çalışmanın yararları, b) Plan yaparken nelere dikkat etmeliyiz, c) Hedefimize ulaşmak […]

Şunlar da İlginizi Çekebilir