TYT Puanı Hesaplama Programı (Excel)

1
TYT Puanı Hesaplama

Bilinçli ve bilgili öğrenciler derslere çalıştığı gibi, düzenli olarak deneme sınavlarına da girerler. TYT Puanı hesaplama programı. TYT Puanı hesapla. TYT Puanı hesapla. YDT Puanı hesapla. Üniversite giriş sınavı puanını hesapla. TYT puan hesaplama xls programı. YKS puanı hesaplama xls programı. TYT puan hesaplama programı indir.

Excel ile hazırlanan programı indirmek için aşağıdaki linki tıklayınız.

İNDİR >>>

YKS TYT AYT sınavları yaklaşırken deneme sınavlarının da sıklığı artıyor. Öğrenciler de puanlarını hesaplamak istiyorlar. 
Puan hesaplama programları katsayılarına göre puanınızı yaklaşık +-3 puan farkı ile hesaplamaktadır. Gerçek sınavda standart sapma da uygulanacağı için hazırladığımız program ile hesaplanan puanınıza göre minik bir fark olabilir. Ya da aynı puanı da alabilirsiniz.

YKS Puanı Hesaplama Programı >>>

Adaylar verileri girerek puanını yaklaşık olarak hesaplayabilirler. Puanı hesaplama programı. TYT Puanı hesapla. Üniversite giriş sınavı puanını hesapla. TYT puan hesaplama programı indir. TYT puan hesaplama programı indir.

YKS TYT AYT sınavları yaklaşırken deneme sınavlarının da sıklığı artıyor. Öğrenciler de puanlarını hesaplamak istiyorlar. 
TYT Puanı Hesaplama … Puan hesaplama programları katsayılarına göre puanınızı yaklaşık +-3 puan farkı ile hesaplamaktadır. Gerçek sınavda standart sapma da uygulanacağı için hazırladığımız program ile hesaplanan puanınıza göre minik bir fark olabilir. Ya da aynı puanı da alabilirsiniz.

TYT, AYT ve YKS ile ilgili her türlü gerçek ve doğru bilgiyi ÖSYM sitesinde inceleyiniz

TYT Nedir?

ÖSYM tarafından hazırlanan Temel Yeterlilik Sınavı anlamına gelen bu sınavda daha çok okuduğunu anlama soruları bulunmaktadır. Bu sınava iki yıllık üniversite bölümlerini tercih etmek isteyenler girebilir. Ayrıca AYT sınavınıza % 40 etkisi olacaktır. Yani AYT sınavıyla yerleşebileceğiniz bölümlerden herhangi birine yerleşmek isterseniz de bu sınava girmek zorundasınız. AYT sınavından önce yapılan bir sınavdır. TYT puanıyla başvuru yapabileceğiniz bölümler: Bilgisayar Programcılığı, Aşçılık, Anestezi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Optisyenlik, Radyo ve Televizyon Programcılığı, İlk ve Acil Yardım, Bilgisayar Programcılığı, Fizyoterapi, Uygulamalı İngilizce ve Çevirmenlik, Çocuk Gelişimi, Diyaliz, İş Sağlığı ve Güvenliği, Ağız ve Diş Sağlığı, Odyometri, İç Mekan Tasarımı, Sağlık Kurumları İşletmeciliği, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri, Bankacılık ve Sigortacılık. Bu bölümlerden herhangi birinde eğitim görmek isterseniz mutlaka TYT sınavına girmelisiniz.

(Visited 419 times, 3 visits today)

One thought on “TYT Puanı Hesaplama Programı (Excel)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

LGS 2021 Test Süreleri Soru Sayıları

Çar Eyl 23 , 2020
LGS 2021 Test Süreleri Soru Sayıları. 2021 LGS de derslere göre soru sayıları. 2021 LGS oturumları ve test süreleri. 2021 LGS oturumları ve oturum süreleri LGS Sınavında Testler, Test Süreleri ve […]
Eşref Bolukçu