İletişim Bilgileri – Eşref Bolukçu

2
İletişim Bilgileri - Eşref Bolukçu

İletişim Bilgileri – Eşref Bolukçu

Benimle iletişime geçmek için telefonumu ve diğer sosyal medya iletişim kanallarımı kullanabilirsiniz.

İsim:
Eşref Bolukçu
Email:
esrefbolukcu@gmail.com
Telefon:
0552 573 44 23
Şehir: Malatya
Web:
www.esrefbolukcu.com
İletişime Geç: 

İletişim Bilgileri – Eşref Bolukçu


Yazar Eşref Bolukçu Hakkında Daha Fazla Bilgi

1976 yılında Elâzığ/Baskil/Beşbölük’te doğdu. İlköğretimini Elazığ’da Ortaöğretimini ise Malatya Fatih Lisesi’nde tamamladı. Atatürk Üniversitesi Sınıf Öğretmenliğini çeşitli sebeplerden dolayı yarıda bıraktıktan sonra İnönü Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun oldu.
Eylül 2000 yılında Millî EğitimBakanlığı’nda Rehber Öğretmen olarak göreve başladı.
Çeşitli gazete, dergi ve sitelerde yazıları yayınlanıyor. Aynı zamanda aile, çocuk eğitimi ve kişisel gelişim üzerine yaptığı çalışmalarına devam etmektedir.

Yazar Eşref Bolukçu, sosyal medya ve web sayfalarını aktif olarak kullanmaktadır. Sosyal medya hesaplarını sosyal sorumluluk düşüncesi ile faydalı olmak için kullanmaktadır. Bu nedenle hesaplarını güncel tutmaktadır. FacebookTwitterİnstagramYoutube, Linkedin gibi hesapları kullanmaktadır.

Günlük olarak kitap okuma, Türkiye ve Dünya gündemini takip etme, sosyal medyayı takip etme, gazeteleri ve haberleri takip etme gibi etkinlikleri yapar. Teknoloji alanındaki gelişmeleri takip eder. Tarih alanında kendini özel olarak geliştirmektedir.

Eşref Bolukçu, en çok lisan eğitimi diplomasına önem vermektedir. Yazarlık, aile danışmanlığı, profesyonel yaşam koçluğu ve profesyonel öğrenci koçluğu gibi ünvanlara sahip olsa da asıl bu ünvanları psikolojik danışman ünvanı kapsar, içine alır.

Yazılarını daha çok kişisel gelişim, başarı ve motivasyon ile çocuk eğitimi ve anne baba rehberliği alanında yazmaktadır. Yazdığı 5 kitap da bu alanlarla ilgilidir.

Kişisel Gelişim Kitapları: Hayata Olumlu Bak, Hayata Sevgiyle Bak

Anne Baba Rehberliği, Çocuk Eğitimi Kitapları: Sevgi Diliyle Çocuk Eğitimi, Çocuklara Sevgi Diliyle Allah’ı Anlatmak

Başarı ve Motivasyon Kitabı: Başarı Seninle Başlar

Kitapları Kutlu Yayınevi tarafından basılmıştır.

Şimdilik bu kadar 🙂

Yazar, Psikolojik Danışman, Aile Danışmanı, Profesyonel Yaşam Koçu, Profesyonel Öğrenci Koçu, İnsan Kaynakları Uzmanı Eşref Bolukçu

www.esrefbolukcu.com

(Visited 84 times, 1 visits today)

2 thoughts on “İletişim Bilgileri – Eşref Bolukçu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Sahip Olduğum Ünvanlar

Cum Eyl 18 , 2020
Sahip Olduğum Ünvanlar Öğrenmenin ve eğitimin sınırı yoktur. Başarmayacak insan da yoktur. Bana güvenen İnsanlara faydalı olmak ve kendimi her alanda geliştirmek için sayısız eğitim aldım. Amacım, danışanlarıma (öğrenci, aileler, […]
Eşref Bolukçu

Şunlar da İlginizi Çekebilir