Hakkımda

Hakkımda
Hakkımda

Eşref Bolukçu kimdir? Hakkımda başlığı altına neler yazabilirim? 🙂 Ben Psikolojik danışmanım. Aynı zamanda yazarım. 07.12.2020 tarihi itibariyle 6. kitabım olan Bilinçli Anne Baba Mutlu Çocuk isimli kitabımı yayınevine gönderdim.

Ben ayrıca Aile Danışmanlığı eğitimi aldım. Profesyonel Eğitim Koçu ve Profesyonel Yaşam Koçu sertifikalarımı da aldım.

1976 yılında Elâzığ/Baskil/Beşbölük’te doğdu. İlköğretimini Elazığ’da Ortaöğretimini ise Malatya Fatih Lisesi’nde tamamladı. Atatürk Üniversitesi Sınıf Öğretmenliğini çeşitli sebeplerden dolayı yarıda bıraktıktan sonra İnönü Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun oldu.
Eylül 2000 yılında Millî Eğitim Bakanlığı’nda Rehber Öğretmen olarak göreve başladı.
Çeşitli gazete, dergi ve sitelerde yazıları yayınlanıyor. Aynı zamanda aile, çocuk eğitimi ve kişisel gelişim üzerine yaptığı çalışmalarına devam etmektedir.

Çalışma Alanlarım

Psikolojik Danışman

Aile Danışmanı

Profesyonel Yaşam Koçu

Profesyonel Öğrenci Koçu

YAZAR

İnsan Kaynakları Uzmanı

Okuduğu Bölümler:

  1. Sınıf Öğretmenliği (Terk)
  2. Rehberlik ve Psikolojik Danışma
  3. İnsan Kaynakları Uzmanı
  4. Yeni Medya ve Gazetecilik (Devam ediyor)

Güncelleme: 23.10.2020

Yazar Eşref Bolukçu Hakkında Daha Fazla Bilgi

Yazar Eşref Bolukçu, sosyal medya ve web sayfalarını aktif olarak kullanmaktadır. Sosyal medya hesaplarını sosyal sorumluluk düşüncesi ile faydalı olmak için kullanmaktadır. Bu nedenle hesaplarını güncel tutmaktadır. FacebookTwitterİnstagramYoutube, Linkedin gibi hesapları kullanmaktadır.

Günlük olarak kitap okuma, Türkiye ve Dünya gündemini takip etme, sosyal medyayı takip etme, gazeteleri ve haberleri takip etme gibi etkinlikleri yapar. Teknoloji alanındaki gelişmeleri takip eder. Tarih alanında kendini özel olarak geliştirmektedir.

Eşref Bolukçu, en çok lisan eğitimi diplomasına önem vermektedir. Yazarlık, aile danışmanlığı, profesyonel yaşam koçluğu ve profesyonel öğrenci koçluğu gibi ünvanlara sahip olsa da asıl bu ünvanları psikolojik danışman ünvanı kapsar, içine alır.

Yazılarını daha çok kişisel gelişim, başarı ve motivasyon ile çocuk eğitimi ve anne baba rehberliği alanında yazmaktadır. Yazdığı 5 kitap da bu alanlarla ilgilidir.

Eşref Bolukçu’nun Kitapları

Kişisel Gelişim Kitapları: Hayata Olumlu Bak, Hayata Sevgiyle Bak

Anne Baba Rehberliği, Çocuk Eğitimi Kitapları: Sevgi Diliyle Çocuk Eğitimi, Çocuklara Sevgi Diliyle Allah’ı Anlatmak

Başarı ve Motivasyon Kitabı: Başarı Seninle Başlar

Kitapları Kutlu Yayınevi tarafından basılmıştır.

Şimdilik bu kadar 🙂

Site: www.hayataolumlubak.com

Site: Güncel Malatya

İletişim Bilgilerim >>>

(Visited 34 times, 1 visits today)