Fotoğraflarım (Eşref Bolukçu)

Fotoğraflarım (Eşref Bolukçu)
Fotoğraflarım (Eşref Bolukçu)

Fotoğraflarım (Eşref Bolukçu). Bazı resimlerim 🙂

ÖzGeçmişim >>>

Hakkımda daha fazla bilgi >>>

Çalışma alanlarım >>>

Kitaplarım >>>

İletişim bilgilerim >>>

Bana mesaj atmak için >>>

Fotoğraflarım (Eşref Bolukçu)
Fotoğraflarım (Eşref Bolukçu)
Fotoğraflarım (Eşref Bolukçu)

Kitaplarımı yayınevi satış sitesinde incelemek için >>>

Yazar Eşref Bolukçu Hakkında Daha Fazla Bilgi

Fotoğraflarım (Eşref Bolukçu)

Yazar Eşref Bolukçu, sosyal medya ve web sayfalarını aktif olarak kullanmaktadır. Sosyal medya hesaplarını sosyal sorumluluk düşüncesi ile faydalı olmak için kullanmaktadır. Bu nedenle hesaplarını güncel tutmaktadır. FacebookTwitterİnstagramYoutube, Linkedin gibi hesapları kullanmaktadır.

Günlük olarak kitap okuma, Türkiye ve Dünya gündemini takip etme, sosyal medyayı takip etme, gazeteleri ve haberleri takip etme gibi etkinlikleri yapar. Teknoloji alanındaki gelişmeleri takip eder. Tarih alanında kendini özel olarak geliştirmektedir.

Eşref Bolukçu, en çok lisan eğitimi diplomasına önem vermektedir. Yazarlık, aile danışmanlığı, profesyonel yaşam koçluğu ve profesyonel öğrenci koçluğu gibi ünvanlara sahip olsa da asıl bu ünvanları psikolojik danışman ünvanı kapsar, içine alır.

Yazılarını daha çok kişisel gelişim, başarı ve motivasyon ile çocuk eğitimi ve anne baba rehberliği alanında yazmaktadır. Yazdığı 5 kitap da bu alanlarla ilgilidir.

Kişisel Gelişim Kitapları: Hayata Olumlu Bak, Hayata Sevgiyle Bak

Anne Baba Rehberliği, Çocuk Eğitimi Kitapları: Sevgi Diliyle Çocuk Eğitimi, Çocuklara Sevgi Diliyle Allah’ı Anlatmak

Başarı ve Motivasyon Kitabı: Başarı Seninle Başlar

Kitapları Kutlu Yayınevi tarafından basılmıştır.

Şimdilik bu kadar 🙂

Bir kitap insanın hayata bakışını değiştirir mi? Bence değiştirir…

Olumlu düşünce ya da başka bir değişle pozitif düşünce… Olumsuz düşünce yani negatif düşünce… İnsan hayatı bir anlamda bu iki düşünce üzerine kuruludur. Bunlardan hangisi bize hakimse bizim hayatımız, düşüncelerimiz ve psikolojik yapımız da o yöndedir.

Hayata olumlu bakmak, olumsuzlukları hiç görmemek değildir. Olumsuzlukları görmek, tedbir almak için gereklidir.

Olumlu düşünce ve olumlu konuşma ile pozitif olayları çekeriz. Olumsuz düşündükçe ve olumsuz konuştukça negatif olayları çekeriz. Düşüncelerimiz hareketlerimize yansır.

“Bir şeyin imkânsız olduğuna inanırsanız, aklınız bunun neden imkânsız olduğunu size ispatlamak üzere çalışmaya başlar. Ama bir şeyi yapabileceğinize inandığınızda, gerçekten inandığınızda, aklınız onu yapmak üzere çözümler bulma konusunda size yardım etmek için çalışmaya başlar.” -David J. Schwartz

(Visited 50 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Sınıf Öğretmenliği

Paz Eyl 20 , 2020
Sınıf öğretmenliği, küçüklükten beri en sevdiğim meslekti. Çocuklarla ilgilenmek, onlara yardımcı olmak sevdiğim işlerdi. O nedenle liseden mezun olduğum sene tek tercihle Erzurum Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi Sınıf […]
Sınıf öğretmenliği Eşref Bolukçu

Şunlar da İlginizi Çekebilir